Tesla Kimdir? & Neler Yaparız?

" Yaptığı işe güvenen artist, ideolog eleştriden çekinmez. Çekinmeyince de eleştirene çatmaz. Çünkü çatmak, saldırmakla korkmak çok yerde bir tek duygunun iki ayrı görünüşünden başka bir şey değildir-Nazım Hikmet RAN "

Şirketimiz hakkımızda

Öncelikli amacımız, işletmelere teknoloji ve elektronik güvenlik sistemleri ile ilgili danışmanlık yaparak en uygun ve işlevsel önerileri sunmaktır.

Şirketimiz, son yıllarda hızla gelişen ve yeni teknolojilere açık olan “Elektronik Güvenlik” sektöründe, kaliteli hizmet ilkesi ile birçok orta ve büyük ölçekli projeye imza atmıştır.

Yerinde bakım anlaşmaları, kurumsal çözümler, bilgisayar bakımları, yapısal kablolama ve network çözümleri konularında Mühendis ve yetkin teknik ekibi ile 4 yılı aşkın süredir, kurumsal çözümler üretmektedir.

Bunun yanı sıra şirketimiz sektörün lider markaları Arvento ve Satko araç ve filo takip sistemleri bayisidir.

Ana fikrimiz, kurumsal kimliğimiz ile müşterilerimize profesyonel ve kaliteli hizmet götürmektir. Kalite ve müşteri memnuniyetine en önemli ilkelerimizdir

2011 yılından beri bilişim ve güvenlik sistemleri sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, dinamik ve dürüst çalışma anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile kurumsallaşma sürecinde önemli adımlar atmıştır.

Konusunda uzman teknik personeller ve düzenli servis hizmetleri ile sektördeki liderliğini devam ettirme konusunda kararlılık içinde yoluna devam etmektedir.

Proje Grubumuz

Seçmiş oldugu kaliteli hizmet yaklaşımına uygun olarak,bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadir.

Konusunda deneyimli TESLA proje grubu,keşif aşamasından baslamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır.

Mühendis ve teknisyenlerden olusan TESLA teknik destek ekibi, kaliteli hizmet sistemi ile satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır. Seçmiş oldugu Kaliteli hizmet yaklaşımına uygun olarak, bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır